Kanada Ziyaretçi Öğrenci Vizesi

Ziyaretçi öğrenci vizesi maksimum 23haftalık programlar için   gerekli olan vize tipidir. Bu vize maksimum 5,5 aya kadar verilir ve uzatılamaz. Bu vizeye 2 haftadan itibaren 6 aya kadar eğitim almak isteyen, eğitim programı bitince başka bir programa katılmak istemeyen öğrenciler başvurabilirler. ALL STUDY yurtdışı eğitim olarak yaz tatilinde Kanada’ da dil okuluna giden öğrencilerimiz için aldığımız vize türüdür. Ayrıca öğrencilerimizin yanına tatile gitmek isteyen velilerimiz içinde bu vizeye başvuru yapmakta ve 1 senelik vizelerini almaktayız. Aday sadece 23 haftaya kadar ülkede kalmak ve akabinde Türkiye’ ye giriş yapmak zorundadır.

3 AY / 12 HAFTA KANADA DİL OKULU VE 3 AY KONAKLAMA ÜCRETİ DAHİL TOPLAM FATURANIZ.

Kanada’ da 3 ay dil okulu sadece hali hazırda Türkiye’ de Üniversite eğitimine devam eden adaylara yaz tatilleri süresince verilmektedir. Uzatılamaz vize verilmektedir. Üniversite mezunu adaylar sadece aşağıdaki uzun süreli programlar için yeterli bütçeleri olmadığı için bu programa kayıt yaptıramazlar. Yine de profesyonel çalışanlar eğer güçlü bir pasaporta sahip ve geçmişte birçok ülkeye giriş/çıkış vizelerini sunabiliyor ve kurumsal bir firmada profesyonel olarak çalıştıklarını belgeleyebiliyorlarsa Kanada’ da 3 ay dil okuluna başvurmaları mümkündür.

  • 12 hafta – haftada 20 saat – Genel İngilizce fiyatı: 2760ca$
  • 3 ay aile yanı konaklama ücreti / günde 2 öğün yemek dahildir: 924ca$
  • ILSC Kayıt ücreti: 200ca$
  • ILSC Konaklama kayıt ücreti: 220ca$
  • ILSC ders materyalleri: 160$
  • TOPLAM ILSC DİL OKULU FATURANIZ: 4264CA$ (11.747TL)

Garantili vize kapsamında Kanada’ da 3 ay dil okulu vizesine başvuru yapabilmeniz için sizin ve ailenizin banka hesabında ‘minimum da 25binTL’ beyan edebilmeniz zorunluluktur. Ayrıca banka hesabınızın akışkanlığı olmak zorundadır.

Ek/ilave ücretler:

  • Kanada vizesi ücreti: 100CA$
  • VFS Global vize hizmeti: 75TL
  • Yeminli tercüme hizmetleri: 250TL-350TL arasında değişir.
  • Gidiş/Dönüş uçak bileti: 3000TL

Yukarıda belirttiğimiz şartlara sahip gerçek adaylar  (eğitim hayatı devam eden öğrenciler veya profesyonel çalışanlar) bu konular dışında çok spesifik/özel olarak almak/danışmak istiyorlarsa telefonla arayarak bilgi almak istediği konuyu ofis asistanımıza bırakabilirler. 0212 259 60 75/76 . Bunun dışında  Bilgi İstek Formunu detaylıca amacınızı/sorularınızı yazarak doldurarak ta başvuru yapabiliyorsunuz. İçerik belirtilmeyen başvuru formları değerlendirilmeye alınmamaktadır. Hangi üniversitende  okuduğunuzu, kaç yaşında oldugunuzu, pasaportunuzdaki vizelerinizi, eğitim talebiniz için ne kadar bütçe ayırdığınızı, banka hesabınızda ne kadar nakitinizin oldugunu ve hangi tarihte eğitim almak istediğinizi tüm detaylarınızla yazmanınız istiyoruz. Akabinde gün içinde  ofis asistanımız sizi arayacak bilgilerinizi alacak ve  Kanada hakkında vize uzmanı danışmanımız tarafından uygun görüldüğünüz takdirde randevu verilecektir.

2004 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamızda danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır.

YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL