George Brown College

George Brown College

George Brown College, Toronto’da kurulmuştur. 3 ana kampüsünde, 150’den fazla tam zamanlı programı, 1200’ün üzerinde sürekli eğitim kursları bulunmaktadır. 95 farklı ülkeden 1300’den fazla uluslararası öğrencisiyle toplamda 22 binin üzerinde öğrencisi bulunmaktadır.

Neden George Brown College’ı Seçmeliyim?

Eyalet üniversiteleri arasında yapılan araştırma sonuçlarına göre, George Brown College’ dan mezun olan her 10 kişiden 9’u ilk altı ayda kolayca iş bulabilmektedir. Teorik eğitimin yanı sıra öğrencilerin tecrübe edinmesi desteklenmektedir. Uluslararası vizyon ve deneyimi bulunan okul, uluslararası öğrencileri için özel destek merkezleri kurmuştur.

Eğitim alabileceğiniz programlar; erken çocukluk okulu bünyesinde erken çocukluk liderlik programı ve erken çocukluk eğitim programı; finans servisleri okulunda finans servisi; konaklama ve turizm okulunda konaklama operasyonları yönetimi; inşa yönetimi ve ticaret okulunda inşa bilimleri ve yönetimi; hemşirelik okulunda hemşirelik bilimleri eğitimidir.

Yukarıdaki branşlardan bir tanesine girmek istediğiniz takdirde; lise ya da dengi okuldan mezun olmak ve İngilizce yeterliliği kanıtlamak gerekmektedir. ( TOEFL-IBT 79-80 ya da IELTS 6,0’dır. )

Öğrencilere Sağlanan İmkanlar

Öğrencilerin konaklamasından öğrenci konaklama ofisi sorumludur. Öğrencilere paylaşımlı konaklama ve özel konaklama olarak iki çeşit konaklama seçeneği sunulmaktadır. Paylaşımlı konaklama seçeneğinde öğrencilerin odalarında, apartman dairelerinde ya da evlerinde odalar özeldir ancak mutfak ve banyo ortak kullanılmaktadır.

Özel konaklama seçeneğinde; apartmanlarda kişi bir daire tutarak yaşar. Bir dairedeki gibi mutfak, odalar, banyo, oturma odası bulunmaktadır.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU