Georgian College

Georgian College

Georgian College Kanada, Ontario merkezli ve Kanada çapında birçok şehirde şubesi bulunan bir üniversitedir. Kanada üniversiteleri arasında en hızlı büyüyen okul olma özelliği taşıyan Georgian College yıllık olarak yaklaşık 40.000’e yakın öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.  

Kanada’da eğitimin kaliteli fırsatlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için Georgian College dünya çapında 47 üniversite ile değişim programı anlaşmasına sahiptir. Sektörün önde gelen birçok isminden ders alma olanaklarına sahip olacağınız okul öğrencileri hem akademik hayata hem de iş hayatına hazırlamaktadır.

Lokasyon

Ana kampüs Barrie Campus Ontario’ya oldukça yakın bir bölgede bulunmaktadır. Şehir merkezine yakın olması ve kampüse sağlanan kolay ulaşım imkanları ile dünya çapından birçok öğrencinin dikkatini çekmektedir. Üniversite sınırları içerisinde bulunan öğrenci yurtları, geniş kütüphane binası, sanat galerileri ve spor merkezleri Kanada’da eğitim görmek isteyenler için yüzlerce olanak sunmaktadır.

Konaklama

Kampüs içi ve aile yanı konaklama imkanları sunan Georgian College, Kanada’da eğitimine devam eden öğrencilerin her talebini karşılayacak seçeneklere sahiptir. Kampüs içerisinde bulunan öğrenci yurtlarında her öğrencinin güvenliği sağlanmaktadır. 2 veya 3 kişik oda seçeneklerinde öğrencilere özel banyo odaları tahsis edilmektedir.

Aile yanında konaklamak isteyen öğrenciler de yine kendi talepleri doğrultusunda güvenilir aileler tarafından konuk edilmektedir. Üniversite kampüslerine yakın mesafede bulunan misafir evleri birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Eğitim Programları

  • Genel İngilizce
  • Akademik Eğitim
  • Sınav İngilizcesi (IELTS, Cambridge, TOEFL)
  • Staj Programları

Georgian College PDF Katalog

 

 

Kanada hakkında güncel bilgileri ALS STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kanada’ da Yüksek lisans hakkında detaylı bilgi almak için Bilgi istek formunu doldurarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kayıt ve danışmanlık işlemleri ile ilgili görüşmek üzere ALS STUDY Yurtdışı eğitim danışmanlığı Istanbul Merkez ofisimizi  0212 259 60 75-76′ dan arayarak Kanada’da Üniversite konusunda uzman danışmanımızla konuşabilirsiniz.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU