Simon Fraser Üniversitesi

Simon Fraser Üniversitesi

Simon Fraser Üniversitesi 1965 yılında kurulmuştur. Burnaby, Vancouver ve Surrey’de olmak üzere 3 kampüste eğitimine devam etmektedir. 700 akademisyeni ile 25,00 öğrencisine son derece kaliteli programlarla eğitim vermektedir.

Vancouver Kampüsü: Bu kampüs her yıl kredili ve kredisiz profesyonel programlara katılan yaklaşık 10,000 öğrenciye hizmet vermektedir. Saygın ve başarılı pek çok şirket ve topluluk konferanslar, seminerler ve dersler vermek üzere kampüse gelmektedir.  Öğrencilerin eğitimlerine devam ederken spor yapmaları için bulunan spor tesisleri son derece donanımlıdır. Yüzme havuzu, spor salonu, basketbol sahası, dövüş sanatları, yoga, Tai-chi gibi olanaklar sunulmaktadır. Ayrıca ilk yardım ve fitness gibi alanlarda sertifika alma şansınız da bulunmaktadır.

Surrey Kampüsü: Bu kampüste sanat ve sosyal Bilimler, uygulamalı bilimler, işletme, eğitim, matematik ve fen bilimleri eğitimlerinin verildiği kampüs 6 bine yakın öğrenciyi ağırlamaktadır.

Burnby Mountain Kampüsü: Sosyal bilimler, işletme, fen gibi pek çok alan eğitimi bu  kampüste verilmektedir. Bilgisayar bilimleri, etkileşimli sanat ve teknoloji, mekatronik sistem mühendisliği, girişimcilik, finans, yönetim ve teknoloji, pazarlama, pazarlama ve sistem bilimleri ve matematik alanında eğitimler de verilmektedir.

Öğrencilere Sağlanan İmkanlar

Konaklama isteyen öğrencilere Champlain College, Lady Eaton College, Otonabee College, Peter Gzowski College yurtlarında konaklama imkanı sağlanmaktadır. Okul yurtları tek veya iki kişilik 800 oda kapasitesine sahiptir. Ayrıca öğrencilerin az sayıdaki kampüs için apartman dairelerinde de konaklama imkanı bulunmaktadır.

ŞİMDİ BAŞVUR
BİLGİ İSTEK FORMU