Vize

Yurtdışında Vize

Türkiye’nin kurumsal ve lider vize ofisi. Türkiye’nin tek vize profesörü. Vize işlemleri ülkelere göre değişkenlik göstermektedir. Vize işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve dökümanları  ALL STUDY Yurtdışı Eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Tel : 0212 259 60 75 / 76  –  0544 259 60 71

VİZE UZMANINDAN VİZE DESTEĞİ

Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ve Vize danışmanlığı birbirinden 2 farklı uzmanlık alanıdır. Mesela bir seyahat acentesinden yurtdışı turu Veya bir havayolu şirketinden avrupa’ya uçak bileti satın aldığınızı düşünün. Bu firmalar sonuç olarak size sadece satın almak istediğiniz ürünleri satacaktır. Vize çok farklı bir konudur. Ve bu konuda uzmanlık sadece Vize Firmaları yetkisindedir. İşte bu nedenle; yurtdışında eğitim paketlerimizi siz yurtdışında öğrenci olmaya adaylara anlatıyor ve booking/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirirken Yurtdışında vize işlemleri hakkında uzman bir firmadan destek almamız gerektiğine karar verdik ve Merkez Vize ile partnerlik anlaşmamızı imza ettik. Özellikle Amerika vizesi, İngiltere vizesi, İrlanda vizesi, Avustralya vizesi ve Schengen vizelerinde adından başarı ile sözeden www.merkezvize.com ile çalıştığımızdan bu yana Vize başvurularımızın çok daha olumlu neticeler aldığını görmekteyiz.

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Merkez Vize şirketi aracılıgı ile yurtdışına çıkmayı amaçlayan kişilere vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır.

İlk vize başvurusu çok önemlidir. İlk ve boş pasaportunuzla yapacağınız ilk vize müracaatı daha sonra alacağınız vizeleri tamamen etkilemektedir. İlk alacağınız vize daha sonraki vize başvurularınızda vize alıp alamayacağınız hakkında tüm konsolosluklarda etkili olacaktır. Vize dosyanızı uzmanından yardım ve destek alarak hazırlamanız en doğrusu olacaktır. Profeayonel vize hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin ve hatta dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın, vize hizmetlerimizi yapabilmekteyiz. Öğrenci vizesi, turistik vize, ticari vize…. İhtiyacınız ne olursa olsun size vize ile ilgili her konuda profesyonel destek hizmeti burada.

Vize Danışmanlığı için başvuran kişilere desteklerimiz:

1 – Vize başvurusu için vize formlarının eksiksiz ve istenilen şekilde doldurulması,

2 – Vize işlemlerinde gerekli olan evraklarınızın hazırlanması, ucuz uçak bileti alımı, öğrenciler için okul kayıt işlemleri. Yurtdışında dil okulu, yurtdışı lise ve yurtdışında üniversite başvurularınızın yapılması.

VİZE BAŞVURUSU VE VİZE DESTEK HİZMETLERİMİZ

—Vize dosyanızın hazırlaması, gereksiz bilgilerin çıkarılarak, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en doğru haline getirilmesi,

—Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben İngilizce mektup yazılması gereklidir. Bu mektubun yazılması ve dosyanıza eklenmesi veya size hazırlamanız için dilekçe örnekleri verilmekte ve gerekli düzenlemeler tarafımızdan yapılmaktadır.

—Sadece firmamız aracılığı ile aldıgımız vize sahiplerine uçak ve/veya ucuz konaklama rezervasyonlarınızın yapılması ve bu detayların dosyanıza eklenmesi,

—Eğer şahsen vize görüşmesine girecekseniz görüşmenizden önce size görüşme sırasında yapılacak mülakat ile ilgili olarak yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler sorulabilecek sorular hakkında karşılıklı oryantasyon yapılması,

—Sağlık ve Seyahat Sigortası yaptırmak,

—2014 yılından buyana  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında faaliyet veren firmamızın logosu basılmış dosyanızla, Vize Profesorümüz ve Uzman danışmanımızın  vize tecrübesi ve güvencesiyle vize başvurusu yapmanın rahatlığı.

Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi öncelikle ofisimize elden ve kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Belgeleriniz deneyimli vize danışmanlarımız tarafından Vize profesörümüz yetkisinde başvuru türünüze uygun olarak değerlendirilmektedir. Eksik ya da hatalı bir belge varsa başvuru sahibi ile görüşülerek eksik evraklar tamamlanmaktadır. Eksiksiz hazırlanan vize dosyanız tarafınıza teslim edilerek bir sonraki adımda neler yapmanız gerektiği danışmanlarımız tarafından size bildirilmektedir.

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öncelikli hedefimiz sorunsuz bir vize süreci geçirmenizdir.

Vize Danışmanlığı verdiğimiz ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Almanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Fransa’ dır.

Vize Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için 0212 259 60 75 / 76  – 0544 259 60 71′ den  arayabilirsiniz. Her ülkenin vize hizmeti birbirinden farklıdır. Ücretler bu farklılıklar nedeni ile değişkendir. ALL STUDY Vize ücretlerini telefonla arayarak öğrenebilirsiniz. ALL STUDY aracılığı ile yurtdışında eğitim alacak öğrencilerimizden vize ücreti alınmamaktadır.

Vize Nedir?

Vize, bir devletin dış temsilcilikleri veya sınır makamları aracılığıyla, ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve bu yabancının ülkesinin sınır kapısına kadar giderek sınır makamlarına giriş için başvuru yapabileceğini ve girebileceğini gösteren bir kayıttır. Dünya vatandaşı olarak herkesin tüm dünyayı dolaşma özgürlüğünün olması gerekir ancak ülkelerde çeşitli sebeplerle bu dolaşma hakkına kota koymaktadırlar. Bu yetkide Uluslararası hukuktan alınmaktadır. Devletler egemenliklerini sınırları içerisinde çıkardıkları yasalar ile diledikleri gibi kullanırlar. Bu yetkiler arasında ülkelerine hangi yabancıların hangi koşullarla girebileceklerini belirlerler. Vize bu amaca hizmet etmektedir.

Vize Almak İçin Başvuru Yapılacak Yerler Nereleridir?

Vizeler, seyahat edilecek ülkenin Büyükelçiliğinin Konsolosluk Bölümünden; Başkonsolosluğundan, Konsolosluğundan veya vize ofislerinden alınır. Bazı ülkeler, Fahri Başkonsoloslukları veya Fahri Konsoloslukları aracılığıyla da vize verebilmektedirler. Uluslararası kural; vize başvurunuzu daimi ikametinizin olduğu yerden yapmanızdır. Bir ülkenin Türkiye’de birden çok Başkonsolosluk ve Konsolosluğu var ise, vize başvurunuzu ikametinizin bulunduğu yere yakın olan temsilciliğe yapmanız gerekir.

Misyonumuz

ALL STUDY Istanbul Vize Merkezi; kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. Vize Merkezinin teknik ve ahlaki boyutta iş yapması temel prensibidir. Vize Merkezi seçkin müşterilerini; en iyi şekilde temsil eder. Geliştirdiği kurumsal firma anlayışıyla, karşılaşılabilecek eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve isteklidir.

Vizyonumuz

Türkiye’nin kurumsal ve lider vize ofisi. Türkiye’nin tek vize profesörü.